HOW TO MANAGE MY HEADQUARTER?

Slovensko-rakúska obchodná komora, Švajčiarsko-slovenská obchodná komora, Holandská obchodná komora v Slovenskej republike a Švédska obchodná komora v Slovenskej republike v spolupráci so spoločnosťou Amrop – Leaders for What´s Next usporiadali dňa 25.marca 2014 Business Breakfast na tému How To Manage My Headquarter?

Hlavným hosťom stretnutia bol pán Andreas Philippitsch, Partner & Head of Leadership Services, Amrop Jenewein, Rakúsko. Cenným podnetom na diskusiu, popri  hlavnom vystúpení, bola prezentácia osobných skúseností z pôsobenia na úrovni centrály i lokálnej pobočky, ktoré predstavil Pavol Varga, General Manager, Dell Austria & Slovakia, Martin Saitz, Managing Director, Hyundai Motor Slovakia a Peter Prónay, exCEO, Atos IT Solutions and Services. Pohľad na úlohu líderstva a efektívnosti ľudského kapitálu spolu s Andreasom Philippitschom načtrtol Igor Šulík, Managing Partner, Amrop Slovakia.

Partneri

Na prispôsobenie obsahu a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Rozhodnite sa, či ste ochotní prijímať súbory cookie z našich webových stránok.