BUSINESS LADIES DAY EVA PLUS

3.októbra 2014 usporiadali zahraničné obchodné komory na Slovensku mimoriadne úspešné podujatie v hoteli Altes Kloster v Hainburgu, Business Ladies Day Eva Plus.

Okrem panelovej diskusie s Ladies Business Leaders, série zaujímavých prednášok a workshopov mali účastníčky príležitosť ochutnať luxusnú francúzsku čokoládu, tatranské bylinky, výborné vína, obdivovať a vyskúšať strieborné šperky kombinované s vzácnymi kameňmi, unikátne kožené tašky a nové značky obuvi. Dámy sa oboznámili s účinkami prvotriednej kozmetiky Mineral Beauty System, ktorá obsahuje až 30% soli a bahna z Mŕtveho mora. Zaujímavou skúsenosťou bola škola líčenia Mary Kay , dobitie energie cez japonskú AMMA masáž alebo workshop art terapie – životná cesta. Ukážky umeleckej  tvorby  Márie Szakáll vniesli do podujatia okrem krásy aj ducha vznešenosti a multižánrový hudobný prejav Andrei Zimányiovej neopakovateľnú atmosféru.

Business Ladies Day Eva Plus sa  uskutočnil aj vďaka veľkorysej podpore partnerov a sponzorov.  Ďakujeme členovi Švajčiarsko-slovenskej obchodnej komory, spoločnosti AP soft, ktorá tiež podporila toto podujatie.

Vďaka patrí aj Dr. Beáte Bellovej, generálnej riaditeľke Roche Slovensko a Ing. Edite Slezákovej, členke predstavenstva vydavateľstva Petit Press, a.s. za reprezentovanie Švajčiarsko-slovenskej obchodnej komory v panelovej diskusii Ladies Business Leaders.

Business Ladies Day Eva Plus sa za Švajčiarsko-slovenskú obchodnú komoru zúčasnili: Jana Markechová, viceprezidentka, Beáta Bellová a Danica Brendzová.

 

Partneri

Na prispôsobenie obsahu a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Rozhodnite sa, či ste ochotní prijímať súbory cookie z našich webových stránok.