MATADOR Automation, s.r.o.

Spoločnosť má viac ako 12 ročné skúsenosti,  patrí do skupiny MATADOR Group (na trhu viac než 100 rokov), kde je garantom profesionálnych technických riešení v automatizácii. 

Nosným produktom spoločnosti MATADOR Automation sú dodávky automatizovaných riešení na kľúč.

Vlastné vývojové kapacity a jednotlivé oddelenia ako koncepčné plánovanie, konštrukcia, elektro, výroba, montáž, programovanie, simulácie a servis umožňujú spoločnosti zastrešovať celý tok aktivít od návrhu až po realizáciu a uvedenie do prevádzky. Prítomnosť kvalifikovaného personálu a odborného technického know-how zaručuje spoločnosti pozíciu Top Lídra na trhu.

V rámci spoločnosti sú činné dve divízie, a to Industry Automation a Factory Automation.

1. Industry Automation zastrešuje hlavne veľké projekty pre zváracie linky vozidiel, Body-in-White.

2. Factory Automation zastrešuje projekty jednoúčelových zariadení či plne alebo semi-automatizovaných liniek určených na výrobu, montáž či logistické procesy.

Počas svojej histórie sa spoločnosť stala tradičným a spoľahlivým partnerom pre mnoho nadnárodných spoločností, ktorým umožnila posunúť sa na novú úroveň a zefektívniť činnosť.

Srdce spoločnosti MATADOR Automation bije pre všetky spoločnosti, ktoré majú záujem o automatizáciu ich výrobných, montážnych či logistických procesov.

V roku 2022 by spoločnosť rada oslovila a získala nových zákazníkov na švajčiarskom trhu.

 

MATADOR Automation, s.r.o.

HSSR
Michalská 12
811 01 Bratislava
Tel: +421 903 476 538
Email: hssr@hssr.sk
Email: brendzova@hssr.sk

Partneri

HST SEC handelskammer schweiz mitteleuropa switzerland global enterprise switzerland get natural

Členovia

Emil Frey Group Bystronic Czech Republic s.r.o. AP soft, s.r.o. gooseberry, s.r.o.
Na prispôsobenie obsahu a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Rozhodnite sa, či ste ochotní prijímať súbory cookie z našich webových stránok.